O firmie

 

Makowski Budownictwo sp. z o.o. to firma wykonawcza obecna na polskim rynku budowlanym od 1997 roku. Naszą ofertę wyróżnia duża różnorodność realizowanych projektów, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych zarówno jako Generalny Wykonawca obiektów, jak i Generalny Wykonawca wielkopowierzchniowych robót wykończeniowych. W swojej historii braliśmy udział w realizacji największych inwestycji w Polsce m.in. apartamentowca Złota 44, Stadionu Narodowego w Warszawie, Stadionu Miejskiego w Białymstoku oraz II Terminala na Lotnisku Okęcie.

Historia naszej firmy obejmuje ponadto wiele inwestycji zrealizowanych na rzecz inwestorów prywatnych, a także obiekty handlowe, osiedla mieszkaniowe oraz budynki użyteczności publicznej.

Bazując na bogatym doświadczeniu, zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie generalnego wykonawstwa robót budowlanych, a także wielkopowierzchniowych remontów czy modernizacji. Świadczymy usługi na terenie całej Polski oraz krajów Europy Zachodniej miedzy innymi w Niemczech, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii, Holandii i Belgii.

Zapraszamy do współpracy, zapewniając terminowe i jakościowo bardzo dobre wykonawstwo o czym świadczą nasze referencje i doświadczenie zdobyte na największych budowach w kraju.